Browsing by Author Азаренков Г. Ф.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 21  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2023Аналіз господарської діяльності : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.
2022Аналіз тенденцій розвитку ринків під впливом змін структури активівАзаренков Г. Ф.
2021Вплив глобальних процесів на облік трудових відносинАзаренков Г. Ф.; Писарчук О. В.
2022Вступ до фаху : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.
2021Зміна трудових відносини в Україні під впливом пандемії: проблеми регламентування та облікуАзаренков Г. Ф.
2015Методичні підходи до управління промисловим підприємством на засадах логістикиАзаренков Г. Ф.; Дзьобко І. П.; Дзебко И. П.; Azarenkov G. F.; Dzobko I. P.
2023Методичні рекомендації до написання дипломної роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.; Пилипенко А. А.; Курган Н. В.; Фартушняк О. В.
2023Методологія наукових досліджень в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняАзаренков Г. Ф.
2023Методологія наукових досліджень в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняАзаренков Г. Ф.
2023Наскрізна програма практики для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньо-професійної програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.; Пасенко Н. С.; Курган Н. В.; Часовнікова Ю. С.
2023Обліково-аналітичне забезпечення стратегічного консалтингу: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняАзаренков Г. Ф.
2023Обліково-фінансова аналітика : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.
2021Основи економіки. Методичні рекомендації до лабораторних робіт для студентів спеціальності 291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.
2021Реалізація аналітичної компоненти при викладанні облікових дисциплінАзаренков Г. Ф.
2021Світові та вітчизняні тенденції розвитку аутсорсингу бухгалтерського обліку в бізнесіАзаренков Г. Ф.; Марачевська А. В.
2021Світові та вітчизняні тенденції розвитку аутсорсингу бухгалтерського обліку в бізнесіАзаренков Г. Ф.; Марачевська А. В.
2024Стратегічне планування та аналіз в бухгалтерському обліку: управління досягненням фінансової стійкості підприємстваАзаренков Г. Ф.; Мельянкова Л. В.; Скрипник С. В.
2021Сучасні аспекти трансформації обліково-аналітичної системи в управлінні розвитком суб’єктів господарюванняАзаренков Г. Ф.
2014Теорія управління безпекою соціальних систем : навчальний посібникОтенко І. П.; Москаленко Н. О.; Азаренков Г. Ф.
2014Формування системи інформаційного забезпечення логістико-орієнтованого управління промисловим підприємствомАзаренков Г. Ф.; Дзьобко І. П.; Дзебко И. П.; Azarenkov G. F.; Dzobko I. P.