Browsing by Author Журавльова І. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 63  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Аналіз інтелектуального капіталу українських регіонівЖуравльова І. В.
2019Архітектоніка фінансів: методичне забезпечення в умовах цифрової економікиЖуравльова І. В.; Максімова М. В.; Хвостенко В. С.; Кіпа М. О.; Лелюк С. В.; Алексєєнко І. І.; Добринь С. В.; Полтініна О. П.; Берест М. М.; Кузенко Т. Б.; Голофаєва І. П.; Сабліна Н. В.; Дудка М. О.
2023Вступ до фаху : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" освітньої програми "Фінанси і кредит" першого (бакалаврського) рівняЖуравльова І. В.
2023Вступ до фаху. Методичні рекомендації до практичних завдань для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівняЖуравльова І. В.
2023Вступ до фаху. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівняЖуравльова І. В.
2019Діагностика банкрутства підприємств на підгрунті оцінювання фінансової стійкостіЖуравльова І. В.; Берест М. М.
2014Ефективність інтелектуального капіталу та фінансові показники машинобудівних підприємств в УкраїніЖуравльова І. В.
2021Методичний підхід до організації моніторингу структури капіталу підприємстваЖуравльова І. В.; Гончаренко А. С.
2019Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівняЖуравльова І. В.; Полтініна О. П.
2021Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "ІТ-фінанси"Журавльова І. В.; Лелюк С. В.
2023Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "Фінанси і кредит" першого (бакалаврського) рівняЖуравльова І. В.; Полтініна О. П.
2018Методичні рекомендації до виконання консультаційного проекту для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівняЖуравльова І. В.
2014Методичні рекомендації до виконання магістерських дипломних робіт для студентів спеціальності 8.03050801 "Фінанси та кредит" (за спеціалізованими програмами) денної форми навчанняЖуравльова І. В.; Полтініна О. П.
2016Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни "Фінансовий менеджмент" для студентів спеціальності 8.03050801 "Фінанси і кредит" усіх форм навчанняЖуравльова І. В.; Берест М. М.; Полтініна О. П.
2016Методичні рекомендації до виконання практичної роботи з навчальної дисципліни "Фінансова стратегія" для студентів спеціальності 8.03050801 "Фінанси і кредит" усіх форми навчанняЖуравльова І. В.; Романенко О. О.
2009Методичні рекомендації до виконання індивідуального навчально-дослідного завдання з навчальної дисципліни "Інформаційні системи та технології" для студентів напряму підготовки "Комп’ютерні науки" всіх форм навчанняЖуравльова І. В.; Латишева І. Л.; Журавлева И. В.; Латышева И. Л.; Zhuravleva I. V.; Latysheva I. L.
2014Методичні рекомендації до самостійної роботи з навчальної дисципліни "Фінансовий менеджмент" для студентів спецiальностi 8.03050801 "Фінанси і кредит" усіх форм навчанняЖуравльова І. В.; Берест М. М.; Полтініна О. П.
2021Методологія наукових досліджень : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "Фінанси і кредит" другого (магістерського) рівняЖуравльова І. В.
2023Методологія наукових досліджень. Методичні рекомендації до практичних завдань і лабораторних робіт для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» другого (магістерського) рівняЖуравльова І. В.
2023Методологія наукових досліджень. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "Фінанси і кредит" другого (магістерського) рівняЖуравльова І. В.