Browsing by Author Лелюк С. В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 50  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2020Аналіз та оптимізація бізнес-процесів в фінансовій сфері: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою «IT-фінанси»Беседовський О. М.; Лелюк С. В.
2019Архітектоніка фінансів: методичне забезпечення в умовах цифрової економікиЖуравльова І. В.; Максімова М. В.; Хвостенко В. С.; Кіпа М. О.; Лелюк С. В.; Алексєєнко І. І.; Добринь С. В.; Полтініна О. П.; Берест М. М.; Кузенко Т. Б.; Голофаєва І. П.; Сабліна Н. В.; Дудка М. О.
2023Вступ до фаху. Методичні рекомендації до лабораторних робіт студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівняЛелюк С. В.
2021Візуалізація даних в управлінні проектами фінансової сфериЛелюк С. В.; Алексєєнко І. І.; Полтініна О. П.
2021Візуалізація результатів моделювання процесу управління прибутковістю підприємстваЛелюк С. В.; Манасян В. Н.
2022Візуалізація фінансових даних : робоча програма навчальної дисципліни для студентів усіх спеціальностей другого (магістерського) рівняЛелюк С. В.
2021Візуалізація фінансових даних. Методичні рекомендації до лабораторних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "ІТ-фінанси"Лелюк С. В.
2021Візуалізація фінансових даних. Методичні рекомендації до практичних завдань для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "ІТ-фінанси"Лелюк С. В.
2021Візуалізація фінансових даних. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "ІТ-фінанси"Лелюк С. В.
2023Візуалізація фінансових даних: робоча програма навчальної дисципліни для всіх здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівняЛелюк С. В.
2020Візуалізація фінансових даних: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою «ІТ-фінанси»Лелюк С. В.
2014Лабораторний практикум з навчальної дисципліни "Інформаційно-комунікаційне забезпечення" для студентів напряму підготовки 6.030508 "Фінанси і кредит" денної форми навчанняЛатишева І. Л.; Лазнєва О. С.; Лелюк С. В.
2021Методичні рекомендації до виконання дипломних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" другого (магістерського) рівня за освітньою програмою "ІТ-фінанси"Журавльова І. В.; Лелюк С. В.
2021Методичні рекомендації до виконання комплексного консультаційного проєкту для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою "IT-фінанси"Лелюк С. В.
2016Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни "Віртуальний фінансовий відділ" для студентів напряму підготовки 6.030508 "Фінанси і кредит" усіх форм навчанняЛатишева І. Л.; Лелюк С. В.
2023Моделювання бізнес-процесів в фінансовій сфері: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" освітньої програми "Фінанси і кредит" першого (бакалаврського) рівняЛелюк С. В.
2022Моделювання бізнес-процесів у фінансовій сфері : робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "ІТ-фінанси" першого (бакалаврського) рівняЛелюк С. В.
2023Моделювання бізнес-процесів у фінансовій сфері. Методичні рекомендації до лабораторних робіт для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "ІТ-фінанси" першого(бакалаврського) рівняЛелюк С. В.
2023Моделювання бізнес-процесів у фінансовій сфері. Методичні рекомендації до практичних завдань для студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "ІТ-фінанси" першого (бакалаврського) рівняЛелюк С. В.
2023Моделювання бізнес-процесів у фінансовій сфері. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" освітньої програми "ІТ-фінанси" першого (бакалаврського) рівняЛелюк С. В.