Skip navigation

Дипломні магістерські роботи (ОБК) - 2016р : [42] Домівка зібрання Перегляд статистики

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 42
Дата випускуНазваАвтор(и)
2016Організація обліку та аналіз витрат діяльності в управлінні підприємствомШупікова Н. М.; Шупикова Н. М.; Shupikova N.
2016Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануШмарівоз С. Г.; Шмаривоз С. Г.; Shmarivoz S.
2016Організація торгівельної діяльності малого підприємства, її облік та аналізШевченко О. А.; Шевченко А. А.; Shevchenko O.
2016Методичні підходи до обліку і аналізу витрат на виробництво та формування собівартості продукціїЦапкова Ю. Ю.; Tsapkova Y.
2016Формування технології обліку, контролю і аналізу витрат в системі управління діяльністю сільськогосподарського підприємстваХусаiнова Г. М.; Хусаинова Г. М.; Khusainova G.
2016Формування в системі обліку та аналізу виробничих запасів інформації про ефективне їх використанняХричікова М. О.; Хрычикова М. О.; Khrichikova M.
2016Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації щодо ефективності їх використанняХомюк А. В.; Homyuk A.
2016Обгрунтування методичних підходів до обліку та аналізу фінансового стану підприємстваХоджакуліева С. К.; Ходжакулыева С. К.; Hodzhakulieva S.
2016Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануУсатий А. В.; Усатый А. В.; USATYI A.
2016Проблеми організації обліку та формування облікової політики малого підприємстваСтароконь Ю. С.; Starokon U.
2016Обґрунтування технології обліку та аналізу основних засобів щодо ефективного їх використанняСвітлична О. С.; Светличная О. С.; Svіtlichna О.
2016Облік та оподаткування діяльності сільськогосподарського підприємстваРуденко О. В.; Rudenko O.
2016Розробка технології обліку та аналізу оборотних активів сільськогосподарського підприємстваРисєва Є. В.; Рысева Е. В.; Rysyeva E.
2016Обліково-аналітичні аспекти управління дебіторською заборгованістю підприємстваПрокопенко Д. А.; Prokopenko D.
2016Обґрунтування методики обліку виробничих витрат і визначення собівартості продукціїПогрібняк Д. С.; Погрибняк Д. С.
2016Обґрунтування впливу облікової інформації на оцінку результатів діяльності підприємстваПлюсніна Н. В.; Плюснина Н. В.; Plusnina N.
2016Обліково-аналітичне забезпечення управління накладними витратами машинобудівного підприємстваНіконович Д. С.; Никонович Д. С.; Nikonovych D.
2016Визначення впливу моделі обліку запасів на діяльність підприємства, її аналіз та аудитМарченко В. В.; Marchenko V.
2016Формування обліково-аналітичного забезпечення оцінки фінансового стану у системі управління підприємствомЛопоносова К. А.; Loponosova K.
2016Розробка технології обліку і контролю наявності та руху необоротних активів бюджетної установиЛобанова Л. О.; Лобанова Л. А.; Lobanova L.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 42