Методичні матеріали (ОБК) : [196] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 196
Issue DateTitleAuthor(s)
2020Міжнародні стандарти аудиту і податкове консультування: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівняЛядова Ю. О.
2020Організація управлінського обліку в системі менеджменту підприємства. Методичні рекомендації до практичних завдань та самостійної роботи для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спец. 071 "Облік і оподаткування"Лабунська С. В.; Безкоровайна Л. В.
2020Фінансовий облік. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з обліку праці та її оплати спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Безкоровайна Л. В.
2020Фінансовий облік. Індивідуальне завдання з обліку активів для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Безкоровайна Л. В.
2020Міжнародні стандарти аудиту. Методичні рекомендації до практичних завдань для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" другого (магістерського) рівняЛядова Ю. О.; Шевченко І. О.
2018Облік у кредитних та бюджетних установах. Практикум для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняГлєбова Н. В.; Кудіна О. М.; Литвиненко А. О.
2018Облік діяльності та управління витратами підприємств. Методичні рекомендації до виконання курсових робіт для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" другого (магістерського) рівняЛабунська С. В.; Курган Н. В.
2018Комп'ютерні облікові системи. Робоча програма для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняКурган Н. В.
2020Фінансовий облік. Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів з обліку зобов'язань спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Безкоровайна Л. В.; Шевченко І. О.
2020Аудит державних фінансів: робоча програма навчальної дисципліни для студентів усіх спеціальностей другого (магістерського) рівняЛядова Ю. О.
2020Методичні рекомендації до науково-дослідної практики для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" другого (магістерського) рівняДікань Л. В.
2018Фінансовий облік. Робоча програма для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Фартушняк О. В.; Пасічник І. Ю.
2018Фінансовий облік. Методичні рекомендації до самостійної роботи з обліку основних засобів та інших необоротних матеріальних активів для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Безкоровайна Л. В.; Єремейчук Р. А.
2019Облік за видами економічної діяльності: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівняПасенко Н. С.
2019Міжнародні стандарти аудиту: робоча програма навчальної дисципліни для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» другого (магістерського) рівняЛядова Ю. О.
2019Організація управлінського обліку в системі менеджменту підприємства: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 071 «Облік і оподаткування»Лабунська С. В.
2019Бухгалтерський облік: робоча програма навчальної дисципліни для студентів усіх спеціальностей першого (бакалаврського) рівняБезкоровайна Л. В.; Кудіна О. М.; Войтко В. В.; Сєрікова Т. М.
2019Accounting and Reporting: guidelines to practical tasks for Bachelor's (first) degree students of speciality 292 "International Economic Relations"Prokopishyna O.; Прокопішина О. В.; Прокопишина Е. В.
2019Accounting and reporting: guidelines for independent training for Bachelor's (first) degree students of speciality 292 "International Economic Relations"Prokopishyna O.; Прокопішина О. В.; Прокопишина Е. В.
2019Фінансовий облік: методичні рекомендації до самостійної роботи з обліку власного капіталу для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" першого (бакалаврського) рівняМаляревський Ю. Д.; Безкоровайна Л. В.; Маляревский Ю. Д.; Безкоровайная Л. В.; Malyarevskiy Y.; Bezkorovaina L.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 196