Дипломні роботи (бакалавр) (ОБК) - 2017р : [43] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 43
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Організація обліку і ревізії розрахунків з оплати праці бюджетної установиПанасенко О. О.; Панасенко О. А.; Panasenko O. O.
2017Організація обліку і контролю формування і виконання кошторису бюджетної установиМоскальченко А. О.; Moskalchenko А.; Москальченко А. А.
2017Організація обліку та ревізії виконання кошторису на утримання бюджетної установиМеретгелдієв Д. Б.; Меретгельдиев Д. Б.; Meretheldiyev D. B.
2017Організація обліку і ревізії запасів підприємстваКанделюк В. В.; Kandeluk V. V.
2017Організація обліку і аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваЗіміна А. В.; Зимина А. В.; Ziminа A.V.
2017Розробка технології обліку та аналізу доходів і витрат діяльності підприємстваЯкімова А. О.; Якимова А. О.; Yakimova A. O.
2017Розробка облікової політики підприємства в системі управління запасами підприємстваШейка А. В.; Sheiko A. V.
2017Формування в системі обліку та аналізу запасів інформації про ефективність їх використанняХоджагулиєв Х. Г.; Ходжагулиев Х. Г.; Hodzhahulyyev H. G.
2017Формування в системі обліку і аналізу запасів підприємства інформації про ефективність їх використанняХамраєва Д. Р.; Хамраева Д. Р.; Hamraeva D. R.
2017Облік та аналіз дебіторської заборгованості підприємств: методичні підходи та організаціяХалігов О. Ф.; Халигов А. Ф.; Halihov A. F.
2017Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації про ефективність їх використанняСіваков О. М.; Сиваков А. М.; Sivakov A. M.
2017Формування в системі обліку та аналізу виробничих запасів інформації про ефективність їх використанняСирадоєва А. О.; Сырадоева А. А.; Syradoeva A. A.
2017Розробка технології обліку, аналізу та аудиту дебіторської заборгованості підприємства та визначення її впливу на фінансовий стан підприємстваСергейчук А. С.; Sergeichuk A. S.
2017Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації щодо ефективності їх використанняПерепелиця Г. М.; Перепелица А. М.; Perepelytsia H. M.
2017Теоретичні і методичні аспекти обліку та аналізу в визначенні фінансових результатів діяльності підприємстваМорозова Г. А.; Morozova H.A.
2017Обґрунтування впливу облікової інформації на оцінку результатів діяльності підприємстваМагеррамлі О. Е.; Магеррамли О. Е.; Maherramli O. E.
2017Розробка технології обліку, аналізу і аудиту дебіторської заборгованості підприємства та її вплив на фінансовий стан підприємстваЗаїченко Є. С.; Заиченко Е. С.; Zaichenko E. S.
2017Формування облікової інформації щодо визначення фінансових результатів діяльності підприємства та їх аналізДомогацька М. В.; Domohatskii M. V.
2017Формування процесу обліку і ревізії розрахунків з оплати праці на підприємствіГурбанмирадов М. Г.; Hurbanmyradov M. G.
2017Формування інформаційної бази для аналізу та аудиту фінансового стану підприємстваГилиджова М. А.; Hylydzhova M. A.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 21 to 40 of 43