Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Title: Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки
Authors: Ачкасова С. А.
Keywords: оцінка
капіталізація
страховий ринок
Issue Date: 2019
Citation: Ачкасова С. А. Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки / С. А. Ачкасова // Сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту й оподаткування суб’єктів господарської діяльності: теоретичні, практичні та освітянські аспекти : збірник наукових праць за матеріалами ІІІ Всеукр-ої науково-практ. конф., 28-29 бер. 2019 р. - Дніпро: НМетАУ, 2019. – Ч. 1. - С. 340-343.
Abstract: Обґрунтовано, що для оцінки страхового ринку доцільно використовувати індикатори, що включають в методику їхніх розрахунків обсяг активів, статутного та власного капіталу, страхових премій та виплат, розмір ВВП. Згідно з запропонованою підходом до оцінки рівня фінансової безпеки страхового ринку запропоновано індикатори, що мають суттєвий вплив на фінансову безпеку страхового ринку. До переліку індикаторів входить індикатор «Частка власного капіталу в активах» та «Частка сплачених статутних капіталів у активах», що характеризують рівень капіталізації страхового ринку. Склад цих індикаторів, розрахункові значення яких формують статистичний підхід до оцінки фінансової безпеки страхового ринку, можна доповнити показниками абсолютних змін, темпу приросту та росту, що сформує динамічний підхід до оцінки.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Appears in Collections:Статті (МСіФП)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.