Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Название: Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки
Авторы: Ачкасова С. А.
Ключевые слова: оцінка
капіталізація
страховий ринок
Дата публикации: 2019
Библиографическое описание: Ачкасова С. А. Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки / С. А. Ачкасова // Сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту й оподаткування суб’єктів господарської діяльності: теоретичні, практичні та освітянські аспекти : збірник наукових праць за матеріалами ІІІ Всеукр-ої науково-практ. конф., 28-29 бер. 2019 р. - Дніпро: НМетАУ, 2019. – Ч. 1. - С. 340-343.
Краткий осмотр (реферат): Обґрунтовано, що для оцінки страхового ринку доцільно використовувати індикатори, що включають в методику їхніх розрахунків обсяг активів, статутного та власного капіталу, страхових премій та виплат, розмір ВВП. Згідно з запропонованою підходом до оцінки рівня фінансової безпеки страхового ринку запропоновано індикатори, що мають суттєвий вплив на фінансову безпеку страхового ринку. До переліку індикаторів входить індикатор «Частка власного капіталу в активах» та «Частка сплачених статутних капіталів у активах», що характеризують рівень капіталізації страхового ринку. Склад цих індикаторів, розрахункові значення яких формують статистичний підхід до оцінки фінансової безпеки страхового ринку, можна доповнити показниками абсолютних змін, темпу приросту та росту, що сформує динамічний підхід до оцінки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Располагается в коллекциях:Статті (МСіФП)Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.