Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Назва: Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки
Автори: Ачкасова С. А.
Теми: оцінка
капіталізація
страховий ринок
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Ачкасова С. А. Капіталізація страхового ринку для забезпечення фінансової безпеки / С. А. Ачкасова // Сучасні проблеми обліку, аналізу, аудиту й оподаткування суб’єктів господарської діяльності: теоретичні, практичні та освітянські аспекти : збірник наукових праць за матеріалами ІІІ Всеукр-ої науково-практ. конф., 28-29 бер. 2019 р. - Дніпро: НМетАУ, 2019. – Ч. 1. - С. 340-343.
Короткий огляд (реферат): Обґрунтовано, що для оцінки страхового ринку доцільно використовувати індикатори, що включають в методику їхніх розрахунків обсяг активів, статутного та власного капіталу, страхових премій та виплат, розмір ВВП. Згідно з запропонованою підходом до оцінки рівня фінансової безпеки страхового ринку запропоновано індикатори, що мають суттєвий вплив на фінансову безпеку страхового ринку. До переліку індикаторів входить індикатор «Частка власного капіталу в активах» та «Частка сплачених статутних капіталів у активах», що характеризують рівень капіталізації страхового ринку. Склад цих індикаторів, розрахункові значення яких формують статистичний підхід до оцінки фінансової безпеки страхового ринку, можна доповнити показниками абсолютних змін, темпу приросту та росту, що сформує динамічний підхід до оцінки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/21300
Розташовується у зібраннях:Статті (МСіФП)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.