Методичні матеріали (ОБК) : [277] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 277
Issue DateTitleAuthor(s)
2023Наскрізна програма практики для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньо-професійної програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.; Пасенко Н. С.; Курган Н. В.; Часовнікова Ю. С.
2023Теоретико-методичне забезпечення якості аудиту : робоча прорама навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» третього (освітньо-наукового) рівняКожушко О. В.
2023Організація управлінського обліку в системі менеджменту підприємства: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і оподаткування" третього (освітньо-наукового) рівняЛабунська С. В.
2023Облік і аналітика цифрової економіки : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і оподаткування" третього (освітньо-наукового) рівняПилипенко А. А.
2023Системи та системне мислення : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей третього (освітньо-наукового) ступеняПилипенко А. А.
2024Бухгалтерський облік : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" освітньої програми "Митна справа" першого (бакалаврського) рівняФартушняк О. В.; Курган Н. В.
2024Бухгалтерський облік : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" освітньої програми "Фінанси і кредит" першого (бакалаврського) рівняФартушняк О. В.; Курган Н. В.
2024Бухгалтерський облік : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» першого (бакалаврського) рівняЧасовнікова Ю. С.
2023Фінансовий облік. Методичні рекомендації до виконання курсової роботи для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" першого (бакалаврського) рівняФартушняк О. В.
2023Методичні рекомендації до написання дипломної роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» першого (бакалаврського) рівняАзаренков Г. Ф.; Пилипенко А. А.; Курган Н. В.; Фартушняк О. В.
2023Фінансова санація та банкрутство суб’єктів господарювання: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей другого (магістерського) рівняКожушко О. В.
2023Міжнародні стандарти аудиту і податкове консультування : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняКожушко О. В.
2023Обліково-аналітичне забезпечення стратегічного консалтингу: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняАзаренков Г. Ф.
2023Методологія наукових досліджень в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняАзаренков Г. Ф.
2023Фінансова звітність за міжнародними стандартами та її аналіз : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняКудіна О. М.
2023Робоча програма переддипломної практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньо-професійної програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняЛабунська С. В.; Безкоровайна Л. В.; Часовнікова Ю. С.; Кожушко О. В.
2023Облік діяльності та управління витратами підприємств: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткування" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського ) рівняЛабунська С. В.
2023Судово-економічна експертиза: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» другого (магістерського) рівняКожушко О. В.
2023Аудит державних фінансів: робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньої програми «Облік і аудит» другого (магістерського) рівняКожушко О. В.
2023Економічний консалтинг в управлінні вартістю підприємства : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 "Облік і оподаткувіання" освітньої програми "Облік і аудит" другого (магістерського) рівняЧасовнікова Ю. С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 277