Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25439
Название: Математичні методи, моделі та інформаційні технології у наукових дослідженнях : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування"
Авторы: Клебанова Т. С.
Гур'янова Л. С.
Ушакова І. О.
Ключевые слова: методи багатовимірного аналізу даних
кластерний аналіз
дискримінантний аналіз
методи скорочення простору ознак
хмарні технології
інформаційні технології управління науково-дослідними проектами
Дата публикации: 2021
Библиографическое описание: Математичні методи, моделі та інформаційні технології у наукових дослідженнях : робоча програма навчальної дисципліни для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" : [Електронне видання] / уклад. Т. С. Клебанова, Л. С. Гур'янова, І. О. Ушакова. – Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2021. – 21 с. (Укр. мова)
Краткий осмотр (реферат): Подано анотацію навчальної дисципліни та структурно-логічну схему вивчення дисципліни. Наведено компетентності та результати навчання за дисципліною. Представлено зміст навчальної дисципліни за модулями й темами. Висвітлено особливості методики оцінювання результатів навчання та використання засобів поточного й підсумкового контролю. Вміщено перелік рекомендованої літератури. Рекомендовано для здобувачів третього (освітньо-наукового) ступеня спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування".
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25439
Располагается в коллекциях:Методичні матеріали (ІС)

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2021-РПНД-Клебанова Т.С.-Математичні методи в НД.pdf798,42 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.