Skip navigation

Дипломні магістерські роботи (ОБК) - 2014 р. : [79] Домівка зібрання Перегляд статистики

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 79
Дата випускуНазваАвтор(и)
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануЮрченко І. С.; Юрченко И. С.; Yurchenko I. S.
2014Розбудова обліково-аналітичного забезпечення бюджетування та управління за відхиленнями на виробничому підприємствіШеляг Д. В.; Shelyag D. V.
2014Розробка організаційної моделі обліку і аналізу розрахунків кредиторської заборгованостіШевченко М. В.; Shevchenko M. V.
2014Облік та аналіз дебіторської заборгованості підприємств: методичні підходи та організаціяТрийченко А. Г.; Triychenko A. G.
2014Розробка технології обліку та аналізу розрахунків з оплати праціСобчук А. С.; Sobchuk A.
2014Розробка технології обліку, аналізу та аудиту розрахунків з оплати праці підприємстваСенча Я. В.; Sencha Y. V.
2014Обґрунтування підходів щодо обліку та аналізу витрат операційної діяльності підприємстваРуденко О. О.; Руденко О. А.; Rudenko O. A.
2014Методичні та організаційні аспекти формування і аналізу фінансових результатів діяльності підприємства в умовах сучасних інформаційних технологійПишна К. С.; Пышная К. С.; Pyshna K. S.
2014Обґрунтування технології обліку, аналізу та аудиту основних засобів щодо ефективного їх використанняПасько К. О.; Пасько Е. А.; Pasko K. O.
2014Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації про ефективність їх використанняНімець Л. В.; Немец Л. В.; Nimets L. V.
2014Облік, аналіз та аудит розрахункових операцій в управлінні фінансовими результатами діяльності підприємстваМовчан М. О.; Мовчан М. А.; Movchan M. O.
2014Дослідження особливостей обліку,аналізу та аудиту використання трудових ресурсів та фонду оплати праці на підприємствіКулик В. Ю.; Kulyk V. U
2014Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації про ефективне їх використанняКостишин К. В.; Kostyshyn K. V.
2014Організація обліково-аналітичного забезпечення руху грошових коштів в управлінні діяльністю підприємстваКоротя Г. С.; Коротая А. С.; Korotia H.
2014Технологія обліку та аналізу оборотних активів підприємстваКолченко Л. В.; Kolchenko L. V.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануКожевникова Г. В.; Kozhevnikov G. V.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваДоренська Т. В.; Доренская Т. В.; Dorenska T. V.
2014Формування інформаційної бази для аналізу і аудиту фінансового стану підприємстваДмітрієва А. В.; Дмитриева А. В.; Dmitiyeva A. V.
2014Облік та аналіз дебіторської заборгованості підприємств: методичні підходи та організаціяДжумагелдієва К. А.; Джумагелдиева К. А.; Dzhumageldieva K. A.
2014Розробка технології обліку і аналізу запасів та визначення їх впливу на фінансовий стан підприємстваВолковська Я. В.; Волковская Я. В.; Volkovska I. V.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 79