Дипломні магістерські роботи (ОБК) - 2014 р. : [79] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 79
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануЮрченко І. С.; Юрченко И. С.; Yurchenko I. S.
2014Розбудова обліково-аналітичного забезпечення бюджетування та управління за відхиленнями на виробничому підприємствіШеляг Д. В.; Shelyag D. V.
2014Розробка організаційної моделі обліку і аналізу розрахунків кредиторської заборгованостіШевченко М. В.; Shevchenko M. V.
2014Облік та аналіз дебіторської заборгованості підприємств: методичні підходи та організаціяТрийченко А. Г.; Triychenko A. G.
2014Розробка технології обліку та аналізу розрахунків з оплати праціСобчук А. С.; Sobchuk A.
2014Розробка технології обліку, аналізу та аудиту розрахунків з оплати праці підприємстваСенча Я. В.; Sencha Y. V.
2014Обґрунтування підходів щодо обліку та аналізу витрат операційної діяльності підприємстваРуденко О. О.; Руденко О. А.; Rudenko O. A.
2014Методичні та організаційні аспекти формування і аналізу фінансових результатів діяльності підприємства в умовах сучасних інформаційних технологійПишна К. С.; Пышная К. С.; Pyshna K. S.
2014Обґрунтування технології обліку, аналізу та аудиту основних засобів щодо ефективного їх використанняПасько К. О.; Пасько Е. А.; Pasko K. O.
2014Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації про ефективність їх використанняНімець Л. В.; Немец Л. В.; Nimets L. V.
2014Облік, аналіз та аудит розрахункових операцій в управлінні фінансовими результатами діяльності підприємстваМовчан М. О.; Мовчан М. А.; Movchan M. O.
2014Дослідження особливостей обліку,аналізу та аудиту використання трудових ресурсів та фонду оплати праці на підприємствіКулик В. Ю.; Kulyk V. U
2014Формування в системі обліку та аналізу основних засобів інформації про ефективне їх використанняКостишин К. В.; Kostyshyn K. V.
2014Організація обліково-аналітичного забезпечення руху грошових коштів в управлінні діяльністю підприємстваКоротя Г. С.; Коротая А. С.; Korotia H.
2014Технологія обліку та аналізу оборотних активів підприємстваКолченко Л. В.; Kolchenko L. V.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануКожевникова Г. В.; Kozhevnikov G. V.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваДоренська Т. В.; Доренская Т. В.; Dorenska T. V.
2014Формування інформаційної бази для аналізу і аудиту фінансового стану підприємстваДмітрієва А. В.; Дмитриева А. В.; Dmitiyeva A. V.
2014Облік та аналіз дебіторської заборгованості підприємств: методичні підходи та організаціяДжумагелдієва К. А.; Джумагелдиева К. А.; Dzhumageldieva K. A.
2014Розробка технології обліку і аналізу запасів та визначення їх впливу на фінансовий стан підприємстваВолковська Я. В.; Волковская Я. В.; Volkovska I. V.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 79