Дипломні роботи (бакалавр) (ОБК) - 2014 р. : [52] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 52
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Обґрунтування технології обліку та аналізу надходження та руху грошових коштів загального фонду бюджетної установиШупікова Н. М.; Шупикова Н. М.; Shupikova N. M.
2014Облік, аналіз та аудит розрахунків з бюджетомШмарівоз С. Г.; Шмаривоз С. Г.; Shmarivoz S. G.
2014Визначення місця обліку, контролю та аналізу в формуванні фінансових результатів діяльності підприємстваШевченко О. А.; Шевченко А. А.; Shevchenko O. A.
2014Формування в системі управління грошовими потоками банку технології обліку, контролю та аналізу безготівкових рахунківШамрай Ю. О.; Шамрай Ю. А.; Shamray Y.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту депозитних операцій банкуЧайка А. В.; Chaika A. V.
2014Обґрунтування технологій обліку, аналізу та аудиту основних засобів щодо ефективного їх використанняХричікова М. О.; Хрычикова М. А.; Hrychikova M.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануХомюк А. В.; Khomiuk A. V.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануХоджакулиєва С. К.; Ходжакулыева С. К.; Hodzhakulyeva S. K.
2014Методичні підходи до обліку, аналізу та аудиту витрат на виробництво і формування собівартості продукціїСосновик Ю.Ю.; Sosnovyk Y.Y.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваРуденко О. В.; Rudenko O. V.
2014Особливості організації системи обліку та аналізу малого підприємстваРозыева М. И.; Rozyeva M. I.; Розиєва М. І.
2014Облік витрат на виробництво і формування собівартості продукціїРисєва Є. В.; Рисева Е. В.; Ryseva E. V.
2014Формування технології обліку і аудиту поточних біологічних активівПятківська К. В.; Пятковская Е. В.; Pyatkivska K.V.
2014Розробка технології обліку, контролю та аналізу фінансових результатів діяльності підприємстваПрокопенко Д. А.; Prokopenko D. A.
2014Методичні підходи до обліку, аналізу та аудиту витрат на виробництво і формування собівартості продукціїПогрібняк Д. С.; Погрибняк Д. С.; Pogribniak D. S.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваПлюсніна Н. В.; Плюснина Н. В.; Plusnina N. V.
2014Формування інформаційної бази для аналізу та аудиту фінансового стану підприємстваПисарева О. А.; Pysareva O.A.
2014Обґрунтування технології обліку доходів та витрат підприємстваПетрик Р. І.; Петрик Р. И.; Petryk R. I.
2014Облік і аналіз витрат підприємства: управлінський аспектНіконович Д. С.; Никонович Д. С.; Nikonovych D. S.
2014Визначення методичних підходів до обліку витрат на виробництво та аналізу собівартості продукції в умовах конкурентного середовищаНазаров М. К.; Nasarov M. K.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 52