Skip navigation

Дипломні роботи (бакалавр) (ОБК) - 2014 р. : [52] Домівка зібрання Перегляд статистики

Огляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 52
Дата випускуНазваАвтор(и)
2014Обґрунтування технології обліку та аналізу надходження та руху грошових коштів загального фонду бюджетної установиШупікова Н. М.; Шупикова Н. М.; Shupikova N. M.
2014Облік, аналіз та аудит розрахунків з бюджетомШмарівоз С. Г.; Шмаривоз С. Г.; Shmarivoz S. G.
2014Визначення місця обліку, контролю та аналізу в формуванні фінансових результатів діяльності підприємстваШевченко О. А.; Шевченко А. А.; Shevchenko O. A.
2014Формування в системі управління грошовими потоками банку технології обліку, контролю та аналізу безготівкових рахунківШамрай Ю. О.; Шамрай Ю. А.; Shamray Y.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту депозитних операцій банкуЧайка А. В.; Chaika A. V.
2014Обґрунтування технологій обліку, аналізу та аудиту основних засобів щодо ефективного їх використанняХричікова М. О.; Хрычикова М. А.; Hrychikova M.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануХомюк А. В.; Khomiuk A. V.
2014Теоретичні та практичні аспекти складання фінансової звітності підприємства для оцінки його фінансового стануХоджакулиєва С. К.; Ходжакулыева С. К.; Hodzhakulyeva S. K.
2014Методичні підходи до обліку, аналізу та аудиту витрат на виробництво і формування собівартості продукціїСосновик Ю.Ю.; Sosnovyk Y.Y.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваРуденко О. В.; Rudenko O. V.
2014Особливості організації системи обліку та аналізу малого підприємстваРозыева М. И.; Rozyeva M. I.; Розиєва М. І.
2014Облік витрат на виробництво і формування собівартості продукціїРисєва Є. В.; Рисева Е. В.; Ryseva E. V.
2014Формування технології обліку і аудиту поточних біологічних активівПятківська К. В.; Пятковская Е. В.; Pyatkivska K.V.
2014Розробка технології обліку, контролю та аналізу фінансових результатів діяльності підприємстваПрокопенко Д. А.; Prokopenko D. A.
2014Методичні підходи до обліку, аналізу та аудиту витрат на виробництво і формування собівартості продукціїПогрібняк Д. С.; Погрибняк Д. С.; Pogribniak D. S.
2014Формування технології обліку, аналізу та аудиту фінансових результатів діяльності підприємстваПлюсніна Н. В.; Плюснина Н. В.; Plusnina N. V.
2014Формування інформаційної бази для аналізу та аудиту фінансового стану підприємстваПисарева О. А.; Pysareva O.A.
2014Обґрунтування технології обліку доходів та витрат підприємстваПетрик Р. І.; Петрик Р. И.; Petryk R. I.
2014Облік і аналіз витрат підприємства: управлінський аспектНіконович Д. С.; Никонович Д. С.; Nikonovych D. S.
2014Визначення методичних підходів до обліку витрат на виробництво та аналізу собівартості продукції в умовах конкурентного середовищаНазаров М. К.; Nasarov M. K.
Матеріали зібрання (Дати збереження, сортування за спаданням): від 1 до 20 з 52