Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25218
Title: Проблеми визначення пріоритетів інноваційної політики та формування оптимальної моделі інноваційного розвитку України
Authors: Колодізєв О. М.
Keywords: НДДКР
інноваційний менеджмент
пріоритети розвитку
інноваційна діяльність
Issue Date: 2004
Citation: Колодізєв О. М. Проблеми визначення пріоритетів інноваційної політики та формування оптимальної моделі інноваційного розвитку України / О. М. Колодізєв // Динаміка наукових досліджень ،2004 : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 21-30 черв. 2004 р. : тези допов. ‒ Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2004. – Т. 47, Економіка підпр-ва. ‒ С.17 – 19.
Abstract: Висвітлено організаційні моменти щодо вирішення головного завдання інноваційного менеджменту на макроекономічному рівні, яке полягає у виборі та використанні найбільш оптимальних у конкретних економічних умовах інструментів управління інноваційними процесами з тим, щоб забезпечити раціональне використання наявних ресурсів суспільства. Визначено пріоритет, який повинен бути наданий не розвитку країни на основі факторів виробництва та інвестицій, а розвитку на основі активізації інноваційної діяльності. З метою підтримки НДДКР у промисловості з боку держави доцільно використовувати достатньо універсальний перелік економічних інструментів.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25218
Appears in Collections:Статті (МСіФП)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
6_ТЕЗИ_Колодізєв.pdf9,67 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.