Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/28357
Назва: Оцінка потенціалу інноваційно орієнтованого підприємства в умовах діджиталізації, управління змінами та якістю
Автори: Кукса І. М.
Райковська І. Т.
Іванишин А. В.
Рибак О. М.
Теми: оцінка
потенціал
інноваційно орієнтоване підприємство
діджиталізація управління змінами
управління якістю
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Кукса І. М. Оцінка потенціалу інноваційно орієнтованого підприємства в умовах діджиталізації, управління змінами та якістю / І. М. Кукса, І. Т. Райковська, А. В. Іванишин та ін. // Формування ринкових відносин в Україні: Збірних наукових праць. – Київ, 2022. - Вип. 6 (253). - С. 132-137.
Короткий огляд (реферат): Доведено, що оцінка потенціалу інноваційно орієнтованого підприємства здійснюється шляхом порівняльної комплексної рейтингової оцінки за допомогою системи показників за такими розділами: «Виробництво розподіл і збут продукції» - необхідно проаналізувати обсяг, структуру і темпи виробництва фонди виробництва, наявний парк оснащення і ступінь його використання, місцезнаходження виробництва і наявність інфраструктури, екологію виробництва, стан продажу та інші критерії «Організаційна структура і менеджмент» - надається аналітична оцінка організації і системі керування, кількісному і якісному складові робітників, рівневі менеджменту і внутрифірмовій культурі; «Маркетинг» - передбачає дослідження ринку, товарів, каналів збуту, інновацій комунікаційних зв'язків, реклами, маркетингових планів і програм; «Фінанси» - аналізується фінансовий стан підприємства за допомогою різноманітних коефіцієнтів. В основі розрахунку кінцевої рейтингової оцінки лежить порівняння підприємств за кожним критерієм приведених розділів з умовним еталонним підприємством або з підприємством, що показує найкращий результат в умовах діджиталізації, управління змінами та якістю, оцінка потенціалу інноваційно орієнтованого підприємства. За допомогою існуючого алгоритму графоаналітичного методу оцінки потенціалу підприємства «Квадрат потенціалу» і наданої економічної інформації оцінюється потенціал інноваційно орієнтованих підприємств. При правильній формі квадрата потенціалу він збалансований, що є основою успіху діяльності підприємства. Викривлена форма квадрата свідчить про дисгармонію векторів, тобто потенціалу таких інноваційно орієнтованих підприємств бракує перетворень, що дозволять покращити збалансованість елементів системи в умовах діджиталізації, управління змінами та якістю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/28357
Розташовується у зібраннях:Статті (ЕКСА)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФРВ 6-2022-132-137.pdf711,87 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.