Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/28368
Title: Міжнародна торгівля в умовах цифровізації глобальной економіки
Authors: Литвиненко А. О.
Литвиненко О. Д.
Keywords: цифрова економіка
міжнародна торгівля
глобалізація
стандартизація цифрового документообігу
SWIFT
Issue Date: 2022
Citation: Литвиненко А. О. Міжнародна торгівля в умовах цифровізації глобальной економіки / А. О. Литвиненко, О. Д. Литвиненко // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки". - 2022. - №9.
Abstract: Статтю присвячено процесу цифровізації, що посилюється, спостерігається у світі, ведє до розмивання як географічних, так і фізичних кордонів, що відкриває нові можливості, як для держав, так і для бізнесу, і сприяє розвитку зовнішньої та внутрішньої конкурентоспроможності. На основі аналізу даних SWIFT з міжнародних торгових операцій у статті розкрито вразливості паперового документообігу та неавтоматизованих фінансових операцій, що стали критичними під час пандемійних обмежень. У статті досліджуються можливості подальшої цифровізації у цій сфері, що дозволяє: побудувати прозору цифрову державу за умов розвитку та активізації ІТ-можливостей; посилити комунікаційні зв’язки підприємства зі стейкхолдерами; використовувати дистанційні форми праці; знайти нові ринки для просування продукції та товарів; створити комфортні умови для населення для здійснення он-лайн замовлень, послуг та фінансових розрахунків тощо.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/28368
Appears in Collections:Статті (МЕВ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.