Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/30071
Title: Перспективи впровадження блокчейн-технології в транспортну логістику та управління ланцюгами поставок
Authors: Колодізєва Т. О.
Keywords: блокчейн
транспортна логістика
управління ланцюгами поставок
логістика
SWOT-аналіз
стратегія
Issue Date: 2023
Citation: Колодізєва Т. О. Перспективи впровадження блокчейн-технології в транспортну логістику та управління ланцюгами поставок / Т. О. Колодізєва. - Бізнес-Інформ. - 2023. - №6. - C. 184–190.
Abstract: У статті на основі врахування особливостей, переваг, різновидів блокчейну було виділено слабкі та сильні його сторони щодо впровадження в транспортну логістику та управління ланцюгами поставок. Дослідження зовнішнього середовища впровадження блокчейну в логістичну галузь дозволило виявити можливості та загрози, які супроводжують цей процес у сучасній економіці країн і можуть виникнути в майбутньому. На підставі структурування результатів досліджень щодо сильних і слабких сторін блокчейн-технології, можливостей і загроз її впровадження в логістичну галузь було проведено SWOT-аналіз цієї технології в аспекті використання її в транспортній логістиці та управлінні ланцюгами поставок. Було виокремлено дев’ять основних стратегій застосування блокчейну, які визначають довгострокові орієнтири діяльності на різних інституціональних рівнях економіки: мікро-, мезо- та макрорівні.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/30071
Appears in Collections:Статті (МЛІ)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.