Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/32383
Название: Правові підстави забезпечення безпеки засуджених колаборантів та державних зрадників
Авторы: Салаєва К. А.
Ключевые слова: безпека засуджених
колаборант
колабораційна діяльність
державна зрада
державний зрадник
Дата публикации: 2024
Библиографическое описание: Салаєва К. А. Правові підстави забезпечення безпеки засуджених колаборантів та державних зрадників / К. А. Салаєва // Актуальні питання у сучасній науці (Серія «Педагогіка», Серія «Право», Серія «Економіка», Серія «Державне управління», Серія «Техніка», Серія «Історія та археологія»). – Київ, 2024. - №4(22). - С. 721-730.
Краткий осмотр (реферат): Стаття досліджує проблему забезпечення безпеки засуджених колаборантів та державних зрадників в установах виконання покарань. В контексті зростання кількості випадків колабораційної діяльності та державної зради в країні, виникає необхідність у розробці ефективних стратегій для забезпечення безпеки цих категорій ув’язнених. Стаття аналізує підходи до роздільного тримання колаборантів та державних зрадників від інших засуджених, а також розглядає вплив цього заходу на загальний порядок в установах виконання покарання та на безпеку суспільства. Ефективне забезпечення безпеки засуджених колаборантів та державних зрадників є метою запобігання можливих негативних наслідків для суспільства та забезпечення реабілітації та ресоціалізації цих осіб.Крім того, для зниження можливості конфліктів, забезпечення безпеки всіх учасників процесу виконання покарання в установах позбавлення волі та уникнення політичних та інших впливів, важливо строго дотримуватися вимог законодавства. Зазначається, що основою для вжиття заходів забезпечення безпеки засуджених колаборантів та державних зрадників є наявність достовірних даних про загрозу їхньому життю та здоров’ю. Рішення про застосування таких заходів приймається відповідно до компетенції відповідальних органів, які мають повноваження на прийняття таких рішень. Також несвоєчасне вжиття заходів із забезпечення безпеки осіб, які перебувають в установах виконання покарань, або бездіяльність працівників органів та установ кримінально- виконавчої системи може призвести до притягнення посадових осіб до дисциплінарної або кримінальної відповідальності. Висновок статті вказує на важливість ефективного захисту цих осіб для запобігання негативним наслідкам, а також продовження роботи у напрямку створення спеціальних установ виконання покарань для тримання колаборантів та державних зрадників.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/32383
Располагается в коллекциях:Статті (ПРЕ)



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.