Статті студентів (ПС) : [18] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2025Вплив зовнішнього середовища на організацію часу (тайм-менеджмент) здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «Управління персоналом в бізнесі»Пліско О. В.
2025Тайм-менеджмент в контексті психології пам’яті: стратегії ефективного управління часом здобувачами вищої освіти за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «Управління персоналом в бізнесі»Пліско О. В.
2025Креативне мислення та планування часу: синергія для успішної самореалізації здобувачів освітиПліско О. В.
2025Психологічні чинники організації часу (тайм-менеджменту) здобувачами вищої освіти за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» та «Управління персоналом в бізнесі»Пліско О.
2025Вплив рівня емпатії на міжособистісні взаємини старшокласниківСвітлична Н.; Шкода В.
2025Толерантність як професійно значуща якість психолога в умовах сучасного соціокультурного просторуБойко Ю.; Світлична Н.
2025Професійне вигорання як показник психологічного (не)здоров’я працівників закладів вищої освітиВаганова І.; Ушакова І.
2025Психологічна підтримка в організаціях під час криз, роль консультування та тренінгівАркатова А.; Бєляєва Н.
2025Психологічні стратегії профілактики професійного стресу: сучасні виклики та рішенняШакін Р.; Бєляєва Н.
2025Якісні методи вивчення психологічних криз на робочому місціПієва М.; Бєляєва Н.
2025Короткострокові техніки консультування в умовах кризиДовга І.; Бєляєва Н.
2025Проблеми емоційного вигорання комбатантівУшакова І.; Гутянко С.
2025Психологічні чинники точності оцінки проєктних завдань спеціалістами ІТ-компанійБойко М.; Ушакова І.
2025Вплив рівня інтелекту на споживацьку поведінку молодіБогдан Ж. Б.; Махоніна А. П.; Афанасьєва О. М.
2025Відновлення людського капіталу релокованих підприємств: проблеми та рекомендаціїЛугова В. М.; Мартіянова М. П.; Маков Б. П.; Мисик В. В.
2024Дослідження ролі лідера у забезпеченні ефективності діяльності командиЛугова В. М.; Мартіянова М. П.
2024Дуальна освіта як засіб підвищення якості підготовки фахівців: досвід співпраці благодійної організації «Благодійний фонд "ФОРТ ДОБРОВІЛЬ"» та Харківського національного економічного університету ім. С. КузнецяБогдан Ж.; Савіна М.; Вовк Г.
2024Феномен прокрастинації у сучасному освітньому просторі закладів вищої освітиУшакова І. М.; Махоніна А. П.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18