Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/19096
Назва: Професійне навчання безробітних на сучасному ринку праці України як частина становлення брендингу освіти
Автори: Птащенко О. В.
Тер-Карапетянц Ю. М.
Теми: професійне навчання
ринок праці
попит та пропозиція ринку праці
безробіття
професійне навчання безробітних
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Птащенко О. В. Професійне навчання безробітних на сучасному ринку праці України як частина становлення брендингу освіти / О. В. Птащенко, Ю. М. Тер-Карапетянц // Науковий фаховий журнал «Вісник Київського національного університету технологій та дизайну, сер. «Економічні науки». – К.: КНУТД, 2018. - № 1(119). – С. 8-16.
Короткий огляд (реферат): Успішний розвиток підприємництва серед безробітних має передбачати і ефективну державну підтримку тих громадян, які бажають відкрити власну справу, створення сприятливих умов, у тому числі і належної фінансово-кредитної, податкової політики тощо. Водночас за нестабільного законодавства щодо малого та середнього бізнесу, високого до останнього часу податкового тиску, невизначеності щодо напрямів розвитку підприємництва, результативність професійного навчання безробітних з підприємницької діяльності залишається незначною. Саме тому у роботі представлено огляд вікового безробіття та зроблено аналіз тенденцій сьогоднішнього ринку праці з боку впровадження технологій професійного навчання безробітних. Також представлено на основі аналізу визначено, що сучасні технології настільки швидко змінюють світ, що для комфортного та безпечного життя в ньому потрібні абсолютно нові спеціальності та професії. За такої складної ситуації на ринку праці слід звернути увагу на новітні технології в сфері освіти, формування маркетингу освіти та впровадження освітянських програм націлених на формування нових навичок та компетентностей у працездатного населення України. Саме тому, слід зазначити, що на теперішній час становлення освітянської послуги та впровадження прогресивних маркетингових технологій в освіті, освіта стала являти собою зростаючу та перспективну галузь економіки, яка з кожним роком збільшує обсяг попиту і пропозиції на освітні послуги. Отже, сучасний ринок освітніх послуг як сфера суспільної діяльності найбільше потребує засобів масової інформації для встановлення і підтримки постійних зв’язків між його суб’єктами. Сьогодні сучасний ЗВО неможливо уявити без опосередкованих форм спілкування і спеціальних засобів зв’язку між різними його суб’єктами.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/19096
Розташовується у зібраннях:Статті (УСК)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Птащенко О.В.. Тер-Карапетянц Ю.М..pdf228,98 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.