Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25210
Title: Розвиток категоріально-понятійного апарату і поява нових властивостей понять при дослідженні позиції механізму фінансового забезпечення в структурі економічних відносин
Authors: Гриньова В. М.
Колодізєв О. М.
Keywords: складові інноваційного розвитку
комплексний підхід
організаційно-економічний механізм
Issue Date: 2011
Citation: Гриньова В. М. Розвиток категоріально-понятійного апарату і поява нових властивостей понять при дослідженні позиції механізму фінансового забезпечення в структурі економічних відносин / В. М. Гриньова, О. М. Колодізєв // Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України: матеріали ХІV Всеукр-ої наук.-практ. конф., 27 – 28 жовт. 2011 р. : тези допов. ‒ Суми : ДВНЗ «УАБС НБУ», 2011. – Т. 1. – С. 26 – 28.
Abstract: Доведено, що дослідження фінансової складової інноваційного розвитку в конкретних умовах сьогодення вимагає здійснення критичного аналізу базових понять й концептуальних категорій з позиції адаптації деяких вихідних теоретичних положень відповідно до вимог сучасності, конкретизації існуючих форм і методів їх впровадження в практику господарювання. Обґрунтовано необхідність комплексного підходу як запоруки ефективної реалізації інноваційної політики країни - до формування і забезпечення необхідних умов функціонування організаційно-економічного механізму державного регулювання інноваційної діяльності, який враховує такі його основні аспекти як: організаційний, економічний, фінансовий і нормативно-правовий. Конкретизація запропонованих аспектів процесу регулювання дозволяє стверджувати на доцільності виділення наступних принципових функціональних блоків в його загальній структурі, а саме: економічно-фінансового, нормативно-правового та організаційного.
URI: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/25210
Appears in Collections:Статті (МСіФП)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
70_ТЕЗИ_Гриньова ВМ, КолодізєвОМ.pdf148,4 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.