Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/27361
Назва: Удосконалення документообігу в період военного стану
Автори: Гвазава Н. Г.
Теми: документообіг
звіт
ефективність управління
система управління
воєнний час
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Гвазава Н. Г. Удосконалення документообігу в період военного стану / Н. Г. Гвазава // Напрями науково-технічної роботи для підтримки економіки під час воєнного стану : матер. LXXXIII міжнар. наук.-практ. iнтернет-конф., м. Львів, 18 квіт. 2022 р. : тези допов. – Львів, 2022. – С. 46-50.
Короткий огляд (реферат): У цій статті розглянуто поняття документообігу, яке побудовано таким чином, що її внутрішня та зовнішня управлінська діяльність базується на грамотній організації документообігу. З'ясовано загальні принципи побудови системності у документаційному забезпеченні управління, що дозволяє відслідковувати результати запровадження у практичну діяльність всіх управлінських рішень та їх результати. Виявлення, розуміння та управління взаємозалежними процесами у діловодстві як системи, які сприяють результативності та ефективності управління організацією при досягненні її цілей. Системний підхід спонукає аналізувати вимоги до діловодства, визначати процеси, що сприяють отриманню необхідного результату, і навіть підтримувати це у керованому стані. Різні частини системи управління інтегровані з системою документаційного забезпечення управління в єдину систему, що використовує загальні елементи. Це сприяє якості планування, виділення ресурсів, визначення додаткових цілей та оцінки загальної ефективності управління. Для виконання поставлених завдань були використані такі методи дослідження: аналіз наукової літератури, узагальнення, порівняння, структурно-функціональний метод, а також теоретичний та метод обробки даних. Крім того, були використані такі методи пізнання як імперативний, диспозитивний, історичний метод та системний метод дослідження. Крім того, був використаний практичний метод, за допомогою якого були зафіксовані та описані різні явища, факти та зв'язки між ними. У статті порушується проблема побудови електронного документообігу та його впровадження на підприємствах та в установах України на загальнодержавному рівні в умовах воєнного часу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/27361
Розташовується у зібраннях:Статті (ДУПАЕП)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Гвазава Н.Г.-тезисы.pdf2,23 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.