Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/33222
Назва: Обґрунтування цілей податкової політики Держави
Автори: Найденко О. Є.
Теми: податкова політика
напрями податкової реформи
стабільність податкового законодавства
Стратегія сталого розвитку "Україна-2020"
цілі податкової політики
Дата публікації: 2018
Видавництво: ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Бібліографічний опис: Найденко О. Є. Обґрунтування цілей податкової політики Держави / О. Є. Найденко // Економіка розвитку. – № 2 (86). – С. 13-23.
Короткий огляд (реферат): Податкова політика в будь-якій країні має важливе значення для соціально-економічного розвитку. Головним орієнтиром податкової політики зарубіжних країн є побудова таких відносин із платниками податків, завдяки яким останні будуть своєчасно та в повному обсязі виконувати свої податкові обов'язки. Виявлено, що головною проблемою податкової політики держави є постійне порушення законодавчою владою стабільності податкового законодавства, що не покращує інвестиційний клімат в країні, оскільки через відсутність стабільного податкового законодавства іноземні інвестори обирають інші країни для капіталовкладень. Крім того, постійні зміни податкового законодавства зменшують довіру платників податків до представників законодавчої та виконавчої влади. Встановлено, що в більшості наукових праць у визначенні терміна "податкова політика" акцент робиться на фіскальну та регулюючу складову, але лише в незначній кількості визначень можна простежити соціальну спрямованість, якою автори наділяють податкову політику. Доведено, що більшість напрямів податкової реформи, затверджених Стратегією сталого розвитку "Україна-2020", не виконуються, оскільки: зростає податкове навантаження на суб'єктів підприємництва; не зменшується кількість податків; зростає рівень тіньової економіки; ускладнюється процедура обліку податків та зборів. Обґрунтовано, що разом із економічною, фіскальною, соціальною, екологічною та міжнародною метою, в межах податкової політики держави можуть реалізуватися також політичні та воєнні цілі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repository.hneu.edu.ua/handle/123456789/33222
Розташовується у зібраннях:№ 2

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
найденко.pdf395,92 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.